הפקות צילומי תדמית

נגן וידאו
הפקת צילומי תדמית לעסק, היא צילומי תדמית לעסק בקבוצה. כאשר מתאחדים לקבוצות במקום מסויים שנקבע מראש, בתאריך שנסגר מראש.

היתרון הבולט של הפקה כזו היא שמחירה הוא נמוך יותר מצילומי תדמית באופן פרטי, ולעיתים ישנה אינטראקציה נעימה של בעלי עסקים יחדיו. מצד שני, כל אחד ואחת צריכים לחשוב מה יותר מתאים להם/ן. במקום יש איפור של מאפרת מקצועית. בהפקות שלנו, את מקבלת את המוצר האמיתי, משובח ובכמות שלא תמצאו מקום אחר! המטרה שלנו היא שתצאי עם כמות משובחת של צילומים מקצועיים, איכותיים ומדוייקים, שתקבל/י את היחס האישי והמותאם אישית לך ולמותג שלך, זו גם הסיבה שמספר המקומות בהפקה מוגבלים ויש לשריין מראש בהקדם מקומך. כמובן שהצילומים יערכו בלוקיישן מפנק ונעים עם כל הצרכים הנדרשים מסביב. כי המטרה שלך – היא להפיק כמה שיותר מאותו היום – בצורה המדוייקת והמשובחת ביותר!

♥ איך זה עובד?

ניפגש ביום שנקבע מראש, כאשר כל תיאום הציפיות נעשה מראש, כולל הפוזות, הלוקים, ותכנון מדוקדק ומדוייק של הצילומים. (שיחה עם הצלמת, ועם הסטייליסטית, איפיון קהל יעד, רשימת הבעות פנים מומלצת ועוד), לא נשאיר דברים לרגע האחרון (ככל שתרצו) כדי שהצילומים יהיו מתוך רוגע ונחת.

לאחר שהחלטת, מהי הדרך המתאימה ביותר לצילומים שלך, ולאחר תהליך של העברת מקדמה בשיעור של 30%, יישלח אליך טופס הזמנת צילומים, בו יירשם כל הפרטיים הרלוונטיים. עם אותו הטופס יישלחו אליך שוברי המתנה שהובטחו בעת סגירת הצילומים ותיקבע לך שיחת ייעוץ עם סטייליסטית מקצועית להתאמת הלוקים לצילומים.

מרגע זה, תוכל/י לנצל את שירות היעץ “לאיפיון קהל היעד” והתאמת הצילומים באמצעות לוח השראה אישי.

אני מעודדת לעיין במדריך שכתבתי עבורכם – זמין כאן

ומעודדת לשלוח לי תמונות השראה, ליצירת קונספט אישי ומותאים לרוחכם/ן.

♥ לשם מה מומלץ לשלוח תמונות השראה?

מטרת משלוח תמונות ההשאה היא כפולה. באמצעות תמונות ההשראה (מהרשת או אפליקציה) אני יכולה ללמוד על הסגנון שלכם/ן, יש הבדל מהותי בין הסבר מילולי לשפה חזותית. נבין באמת שאנחנו מדברים באותה השפה.

באמצעות תמונות ההשראה נוכל לתכנן יחדיו את הפוזות, הבעות הפנים, הלבוש ועוד כדי ליצור בדיוק את מה שאתם/ן אוהבים/ות ו/או חושבים/ות שהכי מותאים לרוח העסק שלכם/ן.

♥ ואם אני לא פוטוגני/ת?

לא כל קליק של המצלמה הוא מוצלח, וזו הסיבה שאנחנו תוך כדי הצילומים מתנסים בזוויות שונות של צילום, הבעות פנים, פרופיל כזה או השני וכו’.

תתפלאו לשמוע אבל המשפט הזה שכיח .. לא קל לנו מול המצלמה, לרובינו. עם זאת, כשמתכננים כמו שצריך, כשמשחררים ועובדים קשה בזמן הצילומים לנסות ולראות מה הכי מוצלח, וגם אתם/ן שותפים/ות לתהליך (תוך כדי אני מציגה וניתן לשפר..) זה משיג תוצאות משובחות.

♥ האם יש איפור?

יש מאפרת מקצועית בהפקת צילומי התדמית. ניתן לשלוח לה מראש לוק שלך מהעבר שאת מתחברת ואוהבת אותו, לצורך ההשראה וההתאמה המדוייקת לך.

♥ איך אדע מה ללבוש?

אני מאמינה שכל אחת שונה מרעותה, גם בין הגברים, לכן, להשאיר את הלבוש לרגע האחרון בזמן הצילומים אינו נכון ויכול לפספס בזמן אמת את האופי והטעם האישי שלך, ומה שמתאים לגופך. לא נכון בעיניי להשאיר לרגע האחרון את לוקי הלבוש, הגם שמדובר בבגדי מעצבים. כן נכון בעיניי לתכנן מראש עם אשת מקצוע את מה שהכי מתאים לגופך ולהגיע מוכנה ורגועה לצילומים. ולכן, מגיעה לך שיחת ייעוץ של איפיון והתאמה אצל סטייליסטית מקצועית. ומוצע לעשות שימוש בשירות. מעבר לכך, אני כאן לייעץ בעניין זה תוך משלוח תמונות של הביגוד ו/או עליכם/ן בטרם הצילומים ומייד לאחר סגירה, תקבלו מדריך סטיילינג לגבר / לאישה.

♥ האם שווה לחכות לירידה במשקל, “מרגישה שזה לא הטיימינג הנכון עבורי, כי אני בתחילת העסק..”?

לצילומי תדמית תמיד שווה להגיע. לקבל את ההחלטה לפעמים, קצת קשה יותר. נכון. יש לנו לפעמים התחושה שנכון לדחות, אבל התוצאה של דחייה היא לרוב אי עשייה כלל וחבל. הצילומים מקדמים את העסק שלך. ויש לנו יכולת בצילום לצלם בזוויות מחמיאות ומרזות, גם ליטוש של עור פנים וכו’, ולכן, תיכנון ותיאום מדוייק יוציא אותך “דה בסט שלך” באותו היום.

 רבים לפניי אמרו“בסופו של דבר, כדי לחיות את החיים שאת רוצה לחיות תצטרכי לקבלת החלטות  יזומות“. (הילה פלא -לוי), “הדרך להצלחה ולאושר דורשת מכם להחליט להיות החלטיים.”(יהודית כץ)

גם לחכות עוד ועוד עד שהעסק יצמח יכולה להיות החלטה המעכבת את העסק שכן, “מה קודם הביצה או התרנגולת?!”, הצילומים מקדמים אותך ואת העסק, נכון לשחרר, מדובר בתהליך נכון לך ולעסק. ותמיד ניתן לבצע בעתיד צילומים נוספים, כאשר העסק התקדם או התמתג מחדש.

דווקא במקרה של התלבטות, צילומים בקבוצה יכולים לחסוך לך עלויות. מצד שני, עדיין צילום פרטי בעל יתרונות התאמה מיטבית משלו.

♥ מה ההבדל בין חומר גלם לתמונות ערוכות?

המצלמה תוכנתה מראש ע”י היצרן והיא מעבירה את עולם התלת – מימד לדו – מימד. לפעמים לטובה ולפעמים לרעה. חומר גלם הוא התמונות כמו שהן מייד בתום הצילומים. הוא יפה, עם זאת, ניתן להשביחו, באמצעות תוכנות עריכה מקצועיות שאיתם צלמים עובדים. כך, שמתוך חומר הגלם תבחרו את מספר התמונות הכי “יפות” בעיניכם, לעריכה מקצועית ומשובחת על ידינו. חשוב להדגיש, חומר הגלם אינו מוצר סופי ויש להתייחס אליו כאל צעד בדרך לתוצאה הסופית.

♥ מה אני מקבלת בתכל’ס?
 • איפור מקצועי
 • מתחם מפנק
 • שוברי מתנה מקדמי העסק שלך – לסטיילינג, ייעוץ שיווקי, דיגיטלי, תדמיתי ועוד
 • שני מדריכי הכנה לצילומים במתנה!
 • שירות יעץ לקראת הצילומים 24/6 (אפיון קהל יעד, בניית לוח השראה)
 • צילום מקצועי ואיכותי ללא פשרות! כולל העמדה וזוויות מול המצלמה תוך שיתופך בתהליך, לקבלת תוצאות אופטימליות!
♥ בסופו של יום, עם מה אני נשארת ביד?
 • 50 תמונות חומר גלם לפחות
 • 12 תמונות ערוכות מקצועית (משתנה מעת לעת בהתאם להפקות)
 • תמונות מגוונות – 2 לוקים לפחות
 • תמונות שישרתו את העסק שלך בשנים הבאות בכל הרשתות, אתר, דפי נחיתה, העיתונות, מדיה ועוד
 •  תמונות שיקפיצו את הנראות העסקית שלך – ומכאן, את רווחיות העסק שלך!!
♥ איך אני משריינ/ת מקום?

אם את יודע/ת שאת רוצה צילומים בקבוצה. חשוב מאוד שתשרייני מקומך, כי מדובר ביום שנקבע מראש ומס’ מקומות מצומצם (בכוונה תחילה ליצירת חוויה נעימה ואיכותית) שיריון הוא כפי הרשום לעיל. ראו : “איך זה עובד?”

♥ איך אדע אם מתאים בקבוצה או פרטי?

אם חובה שהצילומים יהיו בבית העסק שלך, או תאריך ההפקה לא מתאים – בוודאי שמתאימים צילומים פרטיים (שאלו אותי, יש 2 אופציות)

אם את בשום פנים לא רואה את עצמך משתחרר/ת בקבוצה, ואת/ה צריכ/ה את הזמן שלך, בתנאים שלך, יחס אישי יותר, בתאריך שלך, במקום שאת בוחר/ת, אז מתאים ללכת לצילומים באופן פרטי, כאמור.

אם חשוב לך מחיר מוזל, ואינך זקוקה להרבה תמונות – מקומך בקבוצת תדמית איכותית ושווה לך לשריין מקומך בהקדם.

♥ עוד המלצות לפני הצילומים?

מזמינה אתכם/ן לקרוא את מדריך הסטיילינג, מציעה לא לקבוע באותו היום עוד תוכניות על אף כי לא מדובר בצילומים מהבוקר עד הערב, להגיע שבעים ולא מלאים, להביא בקבוק מים, מצב רוח טוב. ועוד משהו – תעשו ניסיונות מול המראה או הסלפי לגבי – איך שאתם/ן אוהבים/ות את עצמכם/ן, מסייע מאוד בזמן אמת.

♥ אנחנו חברה ומעוניינת לקיים יום מרוכז לעובדים, אפשרי?

מדובר בהפקה אצלכם בעסק, וכן. זה מומלץ מאוד ועובד לפי כללי “הפקה בקבוצה”, כולל איפור מקצועי וכו’. ניתן להביא גם מסרקת בתוספת תשלום להפקה, במידת הצורך. דברו איתי. 

מעוניינ/ת להצטרף, להזמין או לשמוע פרטים נוספים? לחצו בכפתור הבא כאן למטה ♥