נעים מאוד, ד”ר שירי כגן, אם לשישה, וצלמת סטילס המתמחה בצילומי תדמית לעסק.

בעולם החזותי של היום – “עולם הויזואל” חובה על כל בעל/ת עסק “לספר  (TO SHOW) את העסק שלו/ה לעולם”. לא מדובר בפריבילגיה ולא מספיק “שאת/ה מצטיינ/ת במה שאת/ה עושה”, את/ה חייב/ת להראות ברשתות ובכלל את הבידול שלך. רושם ראשוני קשה מאוד לתיקון. “ותמונה אחת איכותית שווה אלף לקוחות”. לכן, פיתחתי שיטה שמטרתה להתאים לך את צילומי התדמית בול לעסק שלך.

ביחד עם הלקוחות שלי אני בונה עבורכם, תוך מתן דגש על שירות אישי וי. איי.פי, קונספט ייחודי שתואם את צרכי העסק  כמו כפפה אישית לעסק שלך. אני מאמינה שפרסום מותאם אישית לעסק או מוצר שמתוכנן היטב משלב תכנון הצילום והקונספט, יוצר פרסום, וניראות מנצחת לעסק שלך, מה שמייצר את הלקוחות שלך! לכן, נעבוד עם שיטה נעימה, יעילה ומוצלחת ליצירת אותו צילום וניראות מותאמת בול לעסק שלך. אני יוצאת עם הלקוחות שלי לדרך משותפת יד ביד בבניית צילומי תדמית בול על העסק שלכם! מצאתי במהלך הזמן שעסקים לא מודעים לחשיבות הנראות של הפרסום שלהם וקל וחומר לא מודעים לחשיבות של התמונות החזותיות המצורפות לפרסום. לא בכדי, ומחקרים גם מראים כי תיקון הרושם הראשוני (שנוצר בדקות אם לא בשניות הראשונות) קשה מאוד, וכך גם כשתוצאות הפרסום לא מושגות כצפוי, התסכול רב הוא.

שיטת העבודה שלנו הוכיחה את עצמה כשיטה מנצחת להתאמת קונספט ייחודי לתדמית הנכונה והיעילה לעסקים מרגע הפרסום הראשון שלכם. בעקבותיה כתבתי את המדריך העסקי “לסודות נראות הפרסום והגדלת רווחיות העסק שלך”. זמין כאן.  

לשמחתי, אני לא מפסיקה לקבל פידבקים חיוביים מלקוחות, על שביעות הרצון וקידום העסק בעקבות הצילומים המותאמים להם/ן אישית, על השירות, האדיבות והתוצאות המשובחות.

אני מזמינה אתכם לטעום מן הטיפים החשובים שצברתי במהלך המסע שלי בתחום צילומי תדמית לעסקים.

אם חשוב לך קונספט מותאם אישית לרוח העסק שלך שישדר את הבידול הייחודי שלך,

אם חשוב לך צילומים מנצחים שאת/ה אוהב/ת את עצמך בהם, ומתחבר, לתוצאות המשובחות, ללא פשרות,

אם חשוב לך להגיע מוכנה לצילומים עם מקסימום תיאום ציפיות, הרמוניה, תכנון מדוייק של הסטיילינג, שירות ברמה גבוהה, ותוצאות איכותיות,

מקומך איתנו!

מכל גווני הקשת של ההצלחה העסקית כבר הצטלמו אצלינו. הגיע הזמן שלך גם לקדם את העסק שלך. רק תבחרי את המתאים לך ואת בדרך להשגת נראות מנצחת שתקדם את העסק שלך!