רוצה להפוך את התמונות למושלמות וקסומות, שיעיפו את עסק הצילום שלך קדימה?

קורס “לייטלייטרום” לצלמים

BEFORE

AFTER

ד"ר שירי כגן - צלמת סטילס, מנהלת ובעלת המכללה לצילום: "לימודי צילום כהגשמת חלום" מציגה:

הקורס שילמד אתכם איך להפוך כל תמונה למושלמת בשיטה מהירה וקלה ללא כל מאמץ, בעזרת תוכנת לייטרום, התוכנה המובילה ביותר לצלמים לעריכת תמונות.

כל צלם וצלמת מקצועית יודעים ומכירים את העובדה שגם אם הם בעלי נסיון רב בצילום, התמונות יוצאות מדהימות והפריימים מהממים, תמיד יש משהו קטן שיכול להרוס את התמונה.

שיפור קטן, הבהרה, טשטוש, ותיקון צבע יהפוך את התמונות למקצועיות יותר, מרשימות יותר ותדמיתיות יותר.

מעבר לכך, הגישה כיום היא שצלם חייב לדעת עריכה – כי היא כלי חיוני במסגרת הידע הצילומי, והלקוחות מורגלים לקבל תוצרים ערוכים ומשובחים, כך שאם בעבר – העריכה הייתה אקסטרא או אפילו מילה גסה, היום היא הכרחית כדי להיות צלם מוביל ומבוקש בשוק!

בואו לגלות כיצד ניתן להפוך את התמונות הרגילות לתמונות מנצחות, איך ליצור תיק עבודות מושך ומשכנע, בשיטה פשוטה, קלילה ומהירה שיעיפו את עסק הצילום שלך קדימה!

תוכלו ליצור ולארגן תיק עבודות מהמם, בלי הרבה מאמץ.

תוכלו ללמוד שיטת עבודה יעילה, מהירה ואפקטיבית לתיקון והשבחת תמונות ברמה גבוהה.

תוכלו להעביר ללקוחות תמונות איכותיות בדרך מהירה ויעילה.

תרגישו סיפוק והנאה מהתוצרת שלכם.

תשפרו באופן משמעותי את רמת העבודה ותוכלו להגדיל את מעגל הלקוחות המרוצים ולהגדיל הכנסה.

10

שיעורים מוקלטים

2

שיעורים פרונטלים

1

בונוס “מדריך עסקי” מתנה

גישה לכל השיעורים המוקלטים מבלי לקום מהכיסא, בזמן שנוח לך.

קורס מסודר וברור – שתוכלו ללמוד בקלות ולחזור עליו ביעילות בכל עת.

הקלטה על בסיס תמונות מגוונות, שמדגימה את מכווני הפעולה של התוכנה – לימוד מעשי ופרקטי, הדרגתי ומחולק לפי היגיון ברור.

קבוצת תמיכה בוואצאפ לכל אורך הקורס, תוכלי להתייעץ ולהיעזר בחברות הקבוצה, וגם בעתיד.

מה לומדים בקורס?

שיעור 1

מבוא להכרת התוכנה, ממשק התוכנה, סקירה כללית, החלונות השונים, ומבנה כללי, המלצות כלליות כיצד לעבוד איתה ולנווט בתוכה. סינון, קטלוג ומיון חומר, מילות מפתח, ייבוא תמונה לתוכנה, איתור תמונות ותיקיות, כפתור העריכה המהירה, ועוד. הסבר כללי על אודות התוכנה וייחודיותה.

שיעור 2

עריכת תמונה – פרק הבייסיק, הכרת כל המכוונים והדגמה חיה על תמונות, עיבוד כללי של תמונה. חשיפה, איזון לבן, רוויה, חידוד, תיקוני טקסטורה וסטורציה, ועוד.

שיעור 3

המשך הכרת עריכת תמונה – שינויים כלליים בתמונה, הכרת חלקה הימני של התוכנה שכולל את כל הכלים של הלייטרום, בין השאר, עריכת צבע, אפקטים, עיוותי עדשה ורעשים, טרנספורמציה, פרופילים, פריסטים, חיתוכים, קומפוזיציה, חוק השלישים,  גרידים, קונטרסטיות, ועוד.

שיעור 4

טיפול פרטני בתמונה, סרגל המכוונים של תיקונים נקודתיים בתמונות, כולל תיקון באמצעות מסיכות ומברשות. בין השאר, הפלסטר, ריטוש, חיתוך, גרידאנטים, תיקוני דמויות ורקע, כלים צורניים מגוונים לתיקוני טקסטורות, עריכת פנים, וחלקיו, ועוד טיפים וטריקים חשובים.

שיעור 5

התמצאות כללית נוספת, עוד פרקים בהכרת התוכנה מתקדמים שחשוב לדעת עליהם. תצוגת תמונות, חותמת מים, תצורותיה השונות, אוטומציה – סינכרון, ייצוא של תמונות – הפורמטים השונים, ועוד.

שיעור 6

סיכום עריכת תמונה, המלצות לדרך.

שיעור 7-8 בונוסים

עדכוני גרסת הלייטרום, סקירה – החידושים, המסיכות ועוד, משנת 2022 ומשנת 2023

שיעורים 9-10 בונוסים

עריכת 2 תמונות מא’ ועד ת’, תמונת חוץ ותמונת סטודיו

השיעורים כוללים את כל נושאי עריכת התמונה, (לצלמים) הספרייה, הקטלוג, תצוגות התמונות, סינון ומיון של חומר, המכוונים השונים, תיקוני צבע, חיתוכים, תיקונים פרטניים, טשטושים, מסיכות (כולל התיקון האחרון 11 של לייטרום) ותיקונים כלליים של תמונות, כמו כן, כיצד לעבוד על התוכנה, לייבא תמונות, לייצא תמונות ולשלוח ללקוחות, סינכרון תמונות, התממשקות עם פוטושופ, טיפים מעשיים ושווים ממהלך הדרך שצברתי. הקורס מועבר בצורה מאוד אינטואיטיבית ופשוטה שכל אחד/ת יכולים/ות לראות ולהפנים, ולהתקדם בקצב אישי.

ההמלצה לראות שיעור אחד לשבוע ולתרגל במקביל עם עוד מסך או מייד לאחר מכן.

תוכלו להצטרף כבונוס לשני שיעורים פרונטליים עם קבוצת לימודי צילום קיימת, יש לתאם מראש, על בסיס מקום פנוי. קבוצות מתקיימות במרכז ובדרום אחת לרבעון לערך.

*בתוקף שנה מעת הרכישה.

וכמובן בונוס מדריך עסקי שווה במיוחד:

“סודות הצילום ונראות הפרסום – להגדלת רווחיות העסק שלך!”

מחיר הקורס כולל הבונוס

רק 1,500 ש"ח + מע"מ

מחיר מיוחד לאור המצב הביטחוני - עם הנצח, ינצח!

מבצע "חרבות ברזל" 670 ש"ח בלבד (כולל מע"מ !)

הזיזו את החץ להמחשת התמונה לפני ואחרי:

אודות ד"ר שירי כגן:

נעים מאוד,

ד”ר שירי כגן, אם לשישה, מקימה ומנהלת בית ספר לצילום. אני צלמת סטילס המתמחה בצילומי תדמית לעסקים, משפחה ואירועים. מלמדת צילום בגישה ייחודית מאוד של הגשמת חלום, עם הכוונה, מנטוריות וייעוץ כניסה לשוק העבודה. אצלינו מגשימים חלומות!

במהלך הזמן, גיליתי כמה פשוט וכיצד להעביר לסטודנטים שלי את הידע בתחום עריכת התמונות באמצעות תוכנת הלייטרום, בצורה קלילה ונוחה, כך שאין סיבה לצלם ללא עריכה, אין סיבה להעביר ללקוח תמונות לא ערוכות (גם מאירועים), ובכך, ליצור רמה גבוהה של תוצרים ללקוחות ולתיק העבודות שלכם/ן כצלמים/ות.

מכל גווני הקשת סטודנטים שלי נהנים משיטת ההוראה שלי, ועכשיו – הם/ן נהנים גם ממוצר דיגיטלי מעולה, שילמד אותך ב – 6 שיעורים כיצד להפוך את התמונות שלך לקסומות!

"היצירתיות לא מחכה לרגע המושלם, היא מעצבת את הרגעים המושלמים",

(ברוס גארראנדנד)

נגן וידאו

למי הקורס מיועד?

והנה כמה צלמים מקצועיים שכבר שיפרו את התמונות של הלקוחות שלהם ועשו קפיצה משמעותית בעסק:

לייטרום (Lightroom) היא תוכנת עריכה וניהול קבצי תמונות מבית (Adobe) אדובי, היא מאפשרת ניהול וארגון של קבצי התמונות ועריכתן ברמה גבוהה למדיי, אפילו עריכה של כמה תמונות יחד.

רבים אינם יודעים כי התוכנה וחידושיה הביאו אותה לרמה גבוהה מאוד הכוללת תיקונים פרטניים אפילו תיקונים של מסיכות (תכונה הידועה על תוכנת הפוטושופ הידועה).

מצאתי שחוסר  הידע, מונע מרבים להנות מהיכולות הרבות בתוכנה.

במהלך הזמן, מצאתי את השיטה הנוחה ללימוד צילום ועריכת תמונות והחלטתי לתת מהטוב הזה הלאה.

הלימוד הוא מצעד הראשון ומתאים לכל צלם מתחיל וגם לכזה שאינו מתחיל, על מנת לדעת את היכולות הגבוהות של התוכנה. נדרש ידע בסיסי בלבד באנגלית. וגם ניתן להתגבר על מחסום זה.

ברישום – לחצו על העדפותיכם, וישובו אליכם עם תאריכים אופציונאליים, ההתחייבות היא לחצי שנה הקרובה, אח”כ על בסיס מקום פנוי בלבד.

תלוי בהיכרותך האישית את עצמך, האם את זקוקה לחיזוק פנים מול פנים. יתרון נוסף בקבוצה הוא הפגישה עם עוד קולגות בתחום, מה שמהווה יתרון משמעותי.

מומלץ ללמוד עם מסך מקביל לתרגול החומר או שיעור שבועי, ותרגול מיידי של החומר בתוכנה שלכם. התרגול הוא הדרך היחידה והטובה ביותר להטמעת החומר. מי שיתרגל יקלוט בקלילות את התוכנה שהיא מאוד אינטואיטיבית ונוחה לעבודה. 

לייטרום קלאסיק – עלות של 35 חודשית לצלמ/ת. (חברת אדובי) לא מומלץ ללא התקנה עצמאית להתחיל עם הקורס.

אם תרצו – תוכלו לקבל סרטון הדרכה להתקנת התוכנה.

רכישה בכל מקרה מזכה אתכם להיכנס לקבוצות ווצאפ של תמיכה, וצילום בתחום הלוקיישנים – בונוס נוסף!!

איננו מתחייבים למענה מלא בקבוצה – תוכלו לקבל שם ביקורת, מענה לשאלות משאר החברים או ממנהלי הקבוצה.

הסדרת תשלום מלא במועד ההרשמה. מרגע קבלת הקורס (אוטמטי בעת הרכישה) לא ניתן לבטל את הרכישה שכן מדובר בקורס דיגיטלי. הודעות על ביטול השתתפות בשיעורים הפרונטליים יתקבלו בהודעה כתובה אל מייל mskagan3@gmail.com  ובווצאפ (זמין באייקון הקופץ). במידה ולא נמסרה הודעה כתובה, לא נוכל להבטיח שיריון שיעור נוסף, אלא על בסיס מקום פנוי/לפנים משורת הדין. הודעה בדבר ביטול/דחייה יש להודיע עד 7 ימים לפני מועד השיעור. 

"הסוד להצליח במשהו, הוא פשוט להתחיל לעשות אותו."
(מארק טווין)

“כל דבר שתוכל לדמיין, הוא אמיתי”

 (פאבלו פיקאסו)

עיצוב: