תמונה אחת שווה אלף לקוחות

הגעתם לאתר צילומי תדמית

ביוטי ועסקים

הצלמת ד”ר שירי כגן

אודות ד"ר שירי כגן

נעים מאוד, ד”ר שירי כגן, צלמת סטילס המתמחה בצילומי תדמית לעסק. בעולם החזותי של היום – “עולם הויזואל” חובה על כל בעל/ת עסק “לספר (SHOW) את העסק שלו/ה לעולם”. לא מדובר בפריבילגיה ולא מספיק “שתצטיינ/י במה שאת/ה עושה”, את/ה חייב/ת להראות ברשתות ובכלל את הבידול שלך. רושם ראשוני קשה מאוד לתיקון. “ותמונה אחת איכותית שווה אלף לקוחות”. לכן, פיתחתי שיטה שמטרתה להתאים לך את צילומי התדמית בול לעסק שלך. להציג את ה- WOW!

ביחד עם הלקוחות שלי אני בונה עבורכם, תוך מתן דגש על שירות אישי וי. איי.פי, קונספט ייחודי שתואם את צרכי העסק  כמו כפפה אישית לעסק שלך. אני מאמינה שפרסום מותאם אישית לעסק או מוצר שמתוכנן היטב משלב תכנון הצילום והקונספט, יוצר פרסום, ונראות מנצחת לעסק שלך, מה שמייצר  וממגנט את הלקוחות שלך! נעבוד עם שיטה נעימה, יעילה ומוצלחת ליצירת אותו צילום וניראות מותאמת בול לעסק שלך. אני יוצאת עם הלקוחות שלי לדרך משותפת יד ביד בבניית צילומי תדמית בול ברוח העסק שלכם! 

הציצו לראות "מאחורי הקלעים"

מדריך בנושא
סודות הצילום, נראות ופרסום -
להגדלת רווחיות העסק שלך!

כתבתי עבורך מדריך מפורט על אודות סודות הצילום וחשיבות הנראות בפרסום שלנו, במטרה – להגדיל את רווחי העסקים שלנו.

שיטת העבודה שלנו הוכיחה את עצמה כשיטה מנצחת להתאמת קונספט ייחודי לתדמית הנכונה והיעילה לעסקים מרגע הפרסום הראשון שלכם. בעקבותיה, כתבתי את המדריך העסקי “לסודות נראות הפרסום והגדלת רווחיות העסק שלך”.

זמין לך כאן במתנה ממני !

בואו לקרוא כיצד תדייקו את הפרסום לנראות עסקית מנצחת!

מדריך בנושא
סודות הצילום, נראות ופרסום

כתבתי עבורך מדריך מפורט שמדבר על סודות הצילום וחשיבות הנראות בפרסום שלנו.

שיטת העבודה שלנו הוכיחה את עצמה כשיטה מנצחת להתאמת קונספט ייחודי לתדמית הנכונה והיעילה לעסקים מרגע הפרסום הראשון שלכם. בעקבותיה כתבתי את המדריך העסקי “לסודות נראות הפרסום והגדלת רווחיות העסק שלך”

זמין לך כאן במתנה !

בואו לקרוא כיצד תדייקו את הפרסום לנראות עסקית מנצחת!

חשיבות צילומי התדמית לעסק שלך

תמונה אחת שווה אלף לקוחות!!!

לא מספיק להצטיין בעסק שלך, חשוב “לספר ולהציג אותו לעולם”
הציצו בסרטון, והבינו מדוע?!

שאלות נפוצות

בפנייך אופציות שונות: ניתן להצטלם באופן פרטי בחבילת פרימיום או רגילה – כאשר כל הפרטים ייקבעו על ידך, מיקום הצילום, התאריך וכו’ וישנה אפשרות להצטרף להפקת צילומי תדמית, ראו עוד בלשונית הפקות תדמית בתפריט הראשי.

ניפגש ביום שנקבע מראש, כאשר כל תיאום הציפיות נעשה מראש, כולל הפוזות, הלוקים, ותכנון מדוקדק ומדוייק של הצילומים. (שיחה עם הצלמת, ועם הסטייליסטית, איפיון קהל יעד, רשימת הבעות פנים מומלצת ועוד), לא נשאיר דברים לרגע האחרון (ככל שתרצו) כדי שהצילומים יהיו מתוך רוגע ונחת.

לאחר שהחלטת, מהי הדרך המתאימה ביותר לצילומים שלך, ולאחר תהליך של העברת מקדמה בשיעור של 30%, יישלח אליך טופס הזמנת צילומים, בו יירשם כל הפרטיים הרלוונטיים. עם אותו הטופס יישלחו אליך שוברי המתנה שהובטחו בעת סגירת הצילומים ותיקבע לך שיחת ייעוץ עם סטייליסטית מקצועית להתאמת הלוקים לצילומים.

מרגע זה, תוכל/י לנצל את שירות היעץ “לאיפיון קהל היעד” והתאמת הצילומים באמצעות לוח השראה אישי.

אני מעודדת לעיין במדריך שכתבתי עבורכם – לחצו כאן

ומעודדת לשלוח לי תמונות השראה, ליצירת קונספט אישי ומותאים לרוחכם/ן.

מטרת משלוח תמונות ההשראה היא כפולה. באמצעות תמונות ההשראה (מהרשת / אפליקצייה) אני יכולה ללמוד על הסגנון שלכם/ן. יש הבדל מהותי בין הסבר מילולי לתמונה חזותית. המטרה היא שנבין באמת שאנחנו מדברים באותה השפה.

באמצעות תמונות ההשראה נוכל לתכנן יחדיו את הפוזות, הבעות הפנים, הלבוש ועוד, כדי ליצור בדיוק את מה שאתם/ן אוהבים/ות ו/או חושבים/ות שהכי מותאם לרוח העסק שלכם/ן.

לא כל קליק של המצלמה הוא מוצלח, וזו הסיבה שאנחנו תוך כדי הצילומים מתנסים בזוויות שונות של צילום, הבעות פנים, פרופיל כזה או השני וכו’.

תתפלאו לשמוע אבל המשפט הזה שכיח .. לא קל לנו מול המצלמה, לרובינו. עם זאת, כשמתכננים כמו שצריך, כשמשחררים, ועובדים קשה בזמן הצילומים כדי לראות מה הכי מוצלח, וגם אתם/ן שותפים/ות לתהליך (תוך כדי אני מציגה וניתן לשפר..) זה משיג תוצאות משובחות.

יש מאפרת מקצועית שתתואם מייד לאחר סגירת הצילומים איתך. ניתן לשלוח לה מראש “לוק” שלך מהעבר שאת מתחברת ואוהבת אותו, לצורך ההשראה וההתאמה המדוייקת לך.

אני מאמינה שכל אחת שונה מרעותה, גם בין הגברים, לכן, להשאיר את הלבוש לרגע האחרון בזמן הצילומים – אינו נכון, ויכול לפספס בזמן אמת את האופי, הטעם האישי שלך, ומה שמתאים לגופך. לא נכון בעיניי להשאיר לרגע האחרון את לוקי הלבוש, הגם שמדובר בבגדי מעצבים. כן נכון בעיניי לתכנן מראש עם אשת מקצוע את מה שהכי מתאים לך, לגופך ולהגיע מוכנה ורגועה לצילומים. ולכן, מגיעה לך שיחת ייעוץ של איפיון והתאמה אצל סטייליסטית מקצועית. ומוצע לעשות שימוש בשירות. מעבר לכך, אני כאן לייעץ בעניין זה תוך משלוח תמונות של הביגוד עליכם/ן או לא, ואייעץ בעניין. מצורף בחלק התחתון של האתר הלינק למדריך הסטיילינג שכתבנו עבורך.

המצלמה תוכנתה מראש ע”י היצרן והיא מעבירה את עולם התלת מימד לדו מימד. לפעמים זה לטובה ולפעמים לא, חומר גלם הוא התמונות כמו שהן מייד בתום הצילומים. הוא יפה, עם זאת, ניתן להשביחו, באמצעות תוכנות עריכה מקצועיות שאיתם צלמים עובדים. כך, שמתוך חומר הגלם תבחרו את מספר התמונות הכי משובחות בעיניכם, לעריכה מקצועית על ידי. חשוב להדגיש, חומר גלם אינו מוצר סופי.

 • איפור מקצועי
 • מתחם מפנק או לוקיישן טבע או בית העסק לפי בחירתך.
 • שוברי מתנה מקדמי העסק שלך – לסטיילינג, ייעוץ שיווקי, דיגיטלי, תדמיתי ועוד
 • שני מדריכי הכנה לצילומים במתנה!
 • שירות יעץ לקראת הצילומים 24/6 (אפיון קהל יעד, בניית לוח השראה)
 • צילום מקצועי ואיכותי ללא פשרות! כולל העמדה וזוויות מול המצלמה תוך שיתופך בתהליך, לקבלת תוצאות אופטימליות!
 • תמונות איכותיות ומותאמות אישית לעסק, וגם לפלטפורמות השונות, לקידום אופטימלי של העסק שלך!
 • חומר גלם רב – לפי החבילה שנבחרה, כך גם זמן הצילום. (מינימום – 50)
 • תמונות ערוכות מקצועית, לפי החבילה שנבחרה
 • תמונות מגוונות – לפי החבילה שנבחרה. כך גם גיוון התמונות.
 • תמונות שישרתו את העסק שלך בשנים הבאות בכל הרשתות, אתר, דפי נחיתה, העיתונות ועוד, מותאמות לפלטפורמות השונות.
 • תמונות שיקפיצו את הנראות העסקית שלך – ומכאן, את רווחיות העסק שלך!!

חשוב מאוד שתשרייני מקומך, בשל עומס והרצון לתכנן נכון את הצילומים, שתהיו מוכנים/ות היטב. שיריון הוא כפי הרשום לעיל. ראו : שאלה מס’ 1

אם חובה שהצילומים יהיו בבית העסק שלך, או תאריך ההפקה לא מתאים – בוודאי שמתאים ללכת על צילומים באופן פרטי (שאלו אותי, יש 2 אופציות)

אם את בשום פנים לא רואה את עצמך משתחרר/ת בקבוצה, ואת/ה צריכ/ה את הזמן שלך, בתנאים שלך, יחס אישי יותר, בתאריך שלך, במקום שאת בוחר/ת, אז מתאים ללכת לצילומים באופן פרטי, כאמור.

אם חשוב לך מחיר מוזל, ואינך זקוקה להרבה תמונות – מקומך בקבוצת תדמית איכותית ושווה לך לשריין מקומך בהקדם.

מדובר בהפקה אצלכם בעסק, וכן. זה מומלץ מאוד ועובד לפי כללי הפקה בקבוצה, “הפקות תדמית”, כולל איפור מקצועי וכו’. ניתן להביא גם מסרקת בתוספת תשלום להפקה, במידת הצורך. דברו איתי. ראו לשונית הפקות תדמית בתפריט האתר.

לצילומי תדמית תמיד שווה להגיע. לקבל את ההחלטה לפעמים, קצת קשה יותר. נכון. יש לנו לפעמים התחושה שנכון לדחות, אבל התוצאה של דחייה היא לרוב אי עשייה כלל וחבל. הצילומים מקדמים את העסק שלך. ויש לנו יכולת בצילום לצלם בזוויות מחמיאות ומרזות, גם ליטוש של עור פנים וכו’, ולכן, תיכנון ותיאום מדוייק יוציא אותך “דה בסט שלך” באותו היום.

רבים לפניי אמרו“בסופו של דבר, כדי לחיות את החיים שאת רוצה לחיות תצטרכי לקבלת החלטות  יזומות.” (הילה פלא -לוי), “הדרך להצלחה ולאושר דורשת מכם להחליט להיות החלטיים.”(יהודית כץ).

גם לחכות עוד ועוד עד שהעסק יצמח יכולה להיות החלטה המעכבת את העסק שכן, “מה קודם הביצה או התרנגולת?!”, הצילומים מקדמים אותך ואת העסק, נכון לשחרר, מדובר בתהליך נכון לך ולעסק. ותמיד ניתן לבצע בעתיד צילומים נוספים, כאשר העסק התקדם או התמתג מחדש.

ותתפלאו לשמוע כמה מצולמים ובעיקר מצולמות, התאהבו בעצמם מחדש לאחר הצילומים.

מזמינה אתכם/ן לקרוא את מדריך הסטיילינג, (קישור למטה בחלק התחתון של האתר). מציעה לא לקבוע באותו היום עוד תוכניות על אף כי לא מדובר בצילומים מהבוקר עד הערב, להביע שבעים ולא מלאים, להביא בקבוק מים, מצב רוח טוב. ועוד משהו – תעשו ניסיונות מול המראה או הסלפי לגבי – איך שאתם/ן אוהבים/ות את עצמכם/ן, מאוד מסייע בזמן אמת.

מתנות שוות במיוחד באהבה מאיתנו

קבלו מדריכים שווים במיוחד שיעזרו לכם להתכונן ליום צילומים מושלם

כדי לקבל את המדריכים השאירו פרטים 

הדמייה המדריך לסטיילינג לאישה
סטיילינג לאישה
הדמייה המדריך לסטיילינג לגבר
סטיילינג לגבר
הדמייה המדריך לצילומי אירועים
צילום אירועים
הדמייה המדריך לצילומי המשפחה
צילומי המשפחה