מרכז ההשתלמויות של המכללה

כי המכללה שלנו היא חממה לכל החיים

מרכז ההשתלמויות של המכללה קם מתוך רצון לתת עוד לבוגרים שלנו שרוצים להתקדם ולהתמקצע. קם מתוך בקשות של הבוגרים עצמם להמשיך ולהנות מידע מובחר ומשובח.

כמו בכל תחום, ובפרט בתחום הצילום, הצורך ללמוד עוד ועוד ולהתמקצע הינו כה חשוב ומשמעותי לצורך ההתקדמות ואפילו לנשמה. ההשתלמויות נבחרו בקפידה עם טובי המרצים בארץ ובעולם, ונועדו להעשיר ולתת מענה לנפש ולמקצועיות שלנו.

המכללה מעודדת לקחת חלק בצבירת הידע וההתמקצעות, כמו גם – היכולת לקשור קשרים עם חברים בחממא של המכללה, בכל הקשור לנטוורקינג, התייעצויות יחדיו, בסביבה תומכת ומחבקת. לכן, ההשתתפות יכולה לתת לכם מענה בכמה וכמה מישורים מבורכים, ומומלצת ביותר. השתתפו ותהנו. 

טיפים בצילום וידאו לצלמי סטילס
עם הצלם יוסי גלבוע

הסדנה נועדה לצלמות סטילס במטרה לחשוף אותן חשיפה ראשונית לצילום וידאו מקצועי באמצעות המצלמה שבידן.

הסדנא כוללת:

הסדנה נועדה לתת טיפים בקשר לצילום מקצועי, תלמד על הממשק בין עולם הסטילס לעולם הוידאו, תדגים ותמחיש את ההבדלים בין העולמות, תוך שימוש במצלמות של המשתתפים, תינתן גם נגיעה לשימוש הוידאו בעולם המסחרי, וגם יכולת עריכה פשוטה דרך נייד חכם. תועבר בסטודיו של צלם הוידאו יוסי גלבוע, תל אביב.

סטודיו "FINE ART" עם הצלם יבגני לוזה

סדנה ייחודית חד פעמית ויוצאת דופן עם האומן הצלם הבינלאומי יבגני לוזה בסטודיו.

הסדנא כוללת:

מפגש בין 3 שעות המלמד צילום סטודיו בסגנון “פיין ארט” ובנוסף תועבר לתלמידות הקלטה של שיעור עריכה, מתוצרי הסדנה. הסדנא תתקיים במרחב רחב בעיר נתניה.

"פוטושופ" - מבוא וחידושים עם הצלם ואומן הפוטומניפולציה נועם מימון

סדנת מבוא וחידושים לכל מי שרוצה לקדם את העריכה שלו לרמה אחת מעל. סדנה דיגיטלית אינטראקטיבית, משתפת את הקהל, ביחס לחידושים האחרונים בפוטושופ. מותאם גם לקהל מתחיל וגם מתקדם.

הסדנא כוללת:

סדנא דיגיטלית דרך הזום, ניתן להעביר שאלות בטרם הסדנא למתן מענה נקודתי. משתתפי הסדנא יקבלו הקלטה של הסדנא. בנוסף, קבצי עבודה לעבודה בפוטושופ.

טיפים בצילומי ניובורן ועיטופים עם הצלמת שירה ברוך

במפגש המפנק תיחשפי לפרקטיקה המעשית של הצלמת שירה ברוך, המתמחה מעל עשור בצילומי ניובורן, תוך הדגמות לגבי עיטופים ותנוחות שובות את לב הלקוחות.

הסדנא כוללת:

טיפים, הדגמות, חשיפה של השיטה הייחודית בה שירה עובדת – כיצד תחסכי זמן יקר בהרגעת הבייבי, ותלמדי כיצד להעביר אותו במהירות ובקלות מסט לסט. הסדנא תתקיים בעיר נתניה במרחב רחב.

משחקי תאורה עם הצלם יובל אליאס

הסדנא נועדה לכל מי שרוצה לעלות רמה בקשר לצילומים עם פלאש, 

הסדנא תועבר באולפן הקלטות מפואר בעיר נתניה.

 

הסדנא כוללת:

 

לימוד תיאורטי בקשר לפלאש, משחקי תאורה, ניסוי מעשי, צבעוניות. המשתתפים יפיקו תמונות מהסדנא וילמדו כיצד לשחק עם הפלאש ליצירתיות בצילום מסוג זה.

מפגש "צלמות מצלמות צלמות" עם מייסדת המכללה ד"ר שירי כגן

כל צלמת צריכה תמונות תדמית לעצמה כמו כל בעל עסק שצריך לשווק את עצמו. במטרה שלא יצא הסנדלר יחף, ניפגש למפגש מעצים עם תוכן וגם צילומים עצמיים של אחת את השנייה. המפגש יונחה ע”י ד”ר שירי כגן המתמחה בצילומי תדמית לעסקים. 

 

הסדנא כוללת:

 

מפגש צלמות מעשיר בידע, נטוורקינג צלמים, מטרת המפגש היא גם לצאת עם תמונות תדמית מנצחת משלכם כצלמים.

פוטותרפיה – אתגרים מול הלקוחות עם הצלמת והמרצה נעמה בן שמחון

המרצה נעמה בן שמחון, צלמת סטודיו, מלווה רגשית, מנחת קבוצות פוטותרפיה במכללת רופין.

 

הסדנא כוללת:

 

מטרת הסדנה לתת רקע, כלים נכונים וטיפים כיצד להתמודד מול לקוחות המתקשים לעמוד מול המצלמה. סדנה חווייתית ומעשירה ביותר, תוכנית ייעודית לצלמים המתמודדים עם האתגרים לעיל. הסדנא תתקיים בעיר נתניה.

סטודיו אירועים עם הצלם אריאל רבינסקי

סדנא מעשירה לכל מי שמעוניינ/ת לעלות רמה בצילום סטודיו, אירועים, מערכי תאורה מגוונים, שליטה על התוצרים שלנו באמצעות פלאשים והאור, הדגמה חיה.

 

הסדנא כוללת:

 

סדנת סטודיו, מאת האומן הצלם רבינסקי, מעל עשרות שנים של ניסיון בתחום, מלאת תוכן והעשרה, מערכי תאורה, כיצד נדע לשלוט על תוצאות הצילום שלנו. צילום אירועים וסטודיו, סילואטים, רקעים שונים, אפקטים. תוכן רב והכי מתקדם ומעודכן שיש בתחום.

אזל המלאי

הכרות עם "קנבה" - יכולות העיצוב באפליקציה עם
אלכסנדרה וקסלר

המרצה אלכסנדרה וקסלר, מנחה סדנאות עיצוב באפליקציית קנבה, בונה אתרים.

 

הסדנא כוללת:

מטרת הסדנה להכיר את יכולות אפליקציית קנבה, השימושים העיקריים והעולם הגדול של תבניות מוכנות. סדנה חווייתית ומעשירה ביותר. במידת ההיענות, תיתכנה סדנאות המשך בנושאים מבוקשים וממוקדים. מועברת בדיגיטל (גוגל מיט)

אזל המלאי

חוויות משתתפי ההשתלמויות מספרים

שקופית קודמת
שקופית הבאה

"דעו לחלום, ולקבל השראה - כי זו הדרך המדוייקת להגשמה"